Turniej tenisowy rotarian Szczecin - Torgelow 2018

14.11.2018

14 listopada 2018 roku, już tradycyjnie, zorganizowaliśmy w Szczecinie turniej tenisowy klubów Rotary RC Szczecin i RC Ueckermünde-Pasewalk-Stettiner Haff.

Turniej został rozegrany w hali SCT pomiędzy deblowymi polsko-niemieckimi parami, które jak co roku zostały wylosowane na początku spotkania. W ten sposób, niezależnie od wyników, z wygranej cieszą się zawsze oba kluby.

Tak było i tym razem, a zwycięstwo przypadło parze Daniel&Andrzej. Tradycyjnie też, na rewanż zostaliśmy zaproszeni do Torgelow.

Spotkanie to zostało dofinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia - Pomorze Przednie / Brandenburgia / Polska w Euroregionie Pomerania)."

UE

Turniej tenisowy rotarian Szczecin - Torgelow 2018  Turniej tenisowy rotarian Szczecin - Torgelow 2018