Nasze działania na rzecz innych w czasie pandemii

25.05.2020

Klub nasz odnotował w ostatnich dniach dwa znaczące sukcesy na polu działań charytatywnych.

• uwzględniając, wywołane pandemią, zwiększone potrzeby lecznictwa zakaźnego dostarczyliśmy do Szpitala Zakaźnego w Szczecinie za ponad 23 000 zł urządzenie do tlenoterapii wykorzystywane do leczenia chorych na COVID-19.
  • wraz z zaprzyjaźnionymi klubami Rotary zakończyliśmy gromadzenie funduszy Global Grantu, w ramach którego wyposażymy Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych w Szczecinie w sprzęt medyczny, o wartości ponad 160 000 zł, służący polepszeniu komfortu życia pacjentów hospicjum.
Niemieckim i polskim Klubom Rotary, osobom, firmom i instytucjom, które wsparły nasze akcje charytatywne serdecznie dziękujemy.