W trakcie

• Kontynuujemy rozpoczęty w 2016 roku Projekt wsparcia dzieci i młodzieży północnych dzielnic Szczecina zagrożonych społecznym wykluczeniem.
  • Global Grant: Poprawa i wsparcie funkcji życiowych dzieci nieuleczalnie chorych.
    Dostarczenie sprzętu medycznego dla pacjentów pediatrycznych i dorosłych w Fundacji Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych w Szczecinie.
    Budżet projektu to 39184 USD - zakończony
  • Rotary Club Szczecin w ramach akcji skoordynowanej z Rotary Polska i Rotary Ukraina w okresie 03,03,2022 - 15,05,2022 przyjmuje 50 osobową grupę uchodźców z Ukrainy. Gościom najczęściej mamom z dziećmi ale również wychowawczyniom wraz z podopiecznymi z domów dziecka zapewniamy w tym czasie dach nad głową wyzywienie i kieszonkowe , przeprowadzamy również rozpoznanie najpilniejszych potrzeb, wywiad medyczny i testy antycovidowe.
    Projekt opiewa na 200.000 zł.