Rusza rekrutacja na ukraińsko – polski, młodzieżowy rejs po Zalewie Szczecińskim

Zaczynamy rekrutację!

Zapraszamy na ukraińsko – polski, młodzieżowy rejs po Zalewie Szczecińskim. Nasz klub objął patronat nad tym wydarzeniem. Maciek Krzeptowski, członek honorowy naszego klubu, jest pomysłodawcą i organizatorem rejsu.

Słynny żeglarz wystąpił z projektem rejsu na tegorocznych „Kolosach” i otrzymał nagrodę im. Aleksandra Doby „Wiecznie Młodzi”.

„Kolosy” to nieoficjalna, ale powszechnie używana nazwa Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów. Jest to największa w Europie impreza podróżnicza. „Kolosy” odbywają się w marcu każdego roku w Gdyni. Całą nagrodę w wysokości 15 000 zł, Maciek przeznaczył na ten rejs.

Rejs zaplanowany jest w terminie 9 – 20 lipca 2022, a uczestnikami będzie młodzież w wieku od 13 do 17 lat.

Na zdjęciu: Maciek Krzeptowski