Coroczny tradycyjny turniej tenisowy niemieckich i polskich rotarian

18.11.2022

W dniu 16 listopada w Szczecińskim Centrum Tenisowym w Szczecinie Dąbiu odbył się, już po raz siedemnasty, coroczny, jesienny rotariański turniej tenisowy w którym uczestniczyły Rotary Club Szczecin i Rotary Club Ueckermünde-Pasewalk. Spotkanie zorganizował Jerzy Dominiak, wspierany przez Romana Rogozińskiego i Leszka Zdawskiego.

Turniej, jak zwykle, rozegrany został w deblu pomiędzy mieszanymi parami polsko-niemieckimi, tak by z wygranej mogły się cieszyć oba kluby.

Wyniki:

• I miejsce: para - Daniel Meyer, Jacek Berner
  • II miejsce: para - Andrzej Trejman, Rene Buddenbohm
  • III miejsce: para - Markus Piechotka, Andrzej Prędki

Spotkanie to zostało dofinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia - Pomorze Przednie / Brandenburgia / Polska w Euroregionie Pomerania).

UE

Foto: