Artystyczny wieczór charytatywny

10.02.2023

W dniu 4 lutego na Scenie Dekadencja w Nowym Browarze w Szczecinie uczestniczyliśmy, wraz zaproszonymi licznymi gośćmi, w wieczorze karnawałowym. Artystycznym gwoździem programu był wspaniały występ artystów Teatru Polskiego - MUSICAL SHOW. Gorące, wielkie brawa, bisy i owacja na stojąco, to podsumowanie tego pięknego spektaklu.

Równie ważną częścią wieczoru była aukcja charytatywna z której dochód przeznaczony został na pomoc w rozwoju i kształceniu dzieci i młodzieży zagrożonych społecznym zagrożeniem. Tutaj królował nasz Kolega Czarek Figurski wspomagany przez Henia Sawkę, Marię Koterwę, Sylwię Różycką i Katarzynę Nowak - ofiarodawców dzieł aukcyjnych. Po raz kolejny okazało się, że licytacja prowadzona ze znawstwem, dowcipem i odrobiną szaleństwa potrafi wywindować emocje licytacji na najwyższy poziom. Czarku byłeś wspaniały, dziękujemy! Dziękujemy darczyńcom i osobom licytującym!

Słowa wielkiego uznania należą się Koledze Jerzemu Dominiakowi, który w sposób mistrzowski zdołał połączyć w jedną spójną całość wszystkie elementy wieczoru. Jerzy, czekamy na kolejny taki wieczór według Twojego pomysłu!

Maciej Krzeptowski

Do pobrania

Zdjęcia