Przekazanie władzy prezydenckiej na lata 2023 - 2024 w Rotary Club Szczecin

02.07.2023

W dniu 24 czerwca, w świeżo oddanym do użytku wieżowcu Hansa Tower, nasz Klub świętował uroczyste przekazanie służby prezydenckiej. W obecności licznie zgromadzonych członków Klubu i Gości, Roman Łakomiak, po dwuletniej kadencji, zasilił szeregi byłych prezydentów i złożył insygnia władzy w godne ręce swego następcy, Jana Jurgi.

Na pozaoficjalną część spotkania złożyły się sesje zdjęciowe, w tym na najwyższym tarasie widokowym Szczecina, degustacje win, smakowanie doskonałych potraw przygotowanych przez kuchmistrzów Hotelu Dana i wreszcie popisy taneczne par przy świetnej muzyce szczecińskiego zespołu Swing Lovers.

Romku, dziękujemy za dwuletnie kierowanie nami, Janku życzymy Ci sił, cierpliwości i powodzenia. POMOŻEMY!

Maciej Krzeptowski