The Tall Ships Races – impreza charytatywna na pokładzie żaglowca Mir

W trakcie finałów The Tall Ship Races 3. sierpnia w godzinach popołudniowo – wieczornych, na pokładzie żaglowca Mir, odbyła się zorganizowana przez nasz Klub impreza charytatywna. W programie pobytu znalazł się pokaz mody firmy Trussardi i koncert duetu jazzowy: Maciek Kazuba gitara i Maciek Strykalczyk saksofon. Oprócz tego zwiedzanie żaglowca, zimny bufet, napoje bez i alkoholowe, dobry humor, a czasem nawet entuzjazm uczestników. (w tym wzmoc), muzyka na żywo, degustacja cygar.

Wieczór był intensywny i pełen wrażeń. Już sam początek zwiastował, że nie będziemy się nudzić, gdyż jak w dobrym horrorze zaczęło się od burzy i piorunującej ulewy, dzięki czemu wszyscy po chwili byli przemoknięci do nitki. A potem było tylko lepiej… pokaz mody, sensacyjny koncert jazzowy, w przerwach rozdyskutowani i rozbawieni uczestnicy, wzmacniający się zakąskami i zagrzewający napojami o zróżnicowanej mocy poczynając od 0%. W chwilach przerw między atrakcjami na pokładzie można było uczestniczyć w koncercie na głównej scenie imprezy Finałów. A widok i odsłuch mieliśmy doskonały, bo pozycję zajmowaliśmy uprzywilejowaną. Jeszcze większe znaczenie miało to podczas zamykającego ten dzień pokazu fajerwerków. Oglądaliśmy go z „pierwszego rzędu”. Pokaz stał się również finałem pięknej imprezy na pięknym żaglowcu.

Nie trzeba dodawać, że dodatkowo podnosiła na duchu uczestników i humory poprawiała świadomość, że dochód z imprezy przeznaczony będzie na cele charytatywne☺

The Tall Ships Races  The Tall Ships Races  The Tall Ships Races
The Tall Ships Races  The Tall Ships Races  The Tall Ships Races