Spotkanie tenisowe klubów Rotary RC Szczecin i RC Ueckermünde-Pasewalk-Stettiner Haff

15 listopada 2017 roku tradycyjnie już zorganizowaliśmy w Szczecinie spotkanie tenisowe klubów Rotary RC Szczecin i RC Ueckermünde-Pasewalk-Stettiner Haff.

"Spotkanie to odbyło się w hali SCT w Szczecinie, a sam turniej tenisowy rozegrany został w debla pomiędzy parami polsko-niemieckimi. Od wielu lat, na początku spotkania, losujemy pary polsko – niemieckie i turniej rozgrywany jest między tymi parami, tak by zawsze z wygranej cieszyły się oba kluby.

Tak było i tym razem. Tradycyjnie też na rewanż zostaliśmy zaproszeni do Torgelow. Rewanż w maju przyszłego roku.

Spotkanie to zostało dofinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia - Pomorze Przednie / Brandenburgia / Polska w Euroregionie Pomerania)."

UE

Spotkanie tenisowe  Spotkanie tenisowe  Spotkanie tenisowe