Przekazanie władzy. 15 czerwca 2019

20.07.2019

W dniu 15 czerwca 2019 w hotelach Amber Baltic i Aurora w Międzyzdrojach, miało miejsce przekazanie władzy w Rotary Club Szczecin. Uroczystość poprowadził Kolega Wojciech Czyżewski, który swoim autorytetem sprawił, że prezydent Tomasz Brejdak bez oporu przeszedł w stan post prezydentury, a Remigiusz Kowalewski zgodził się przejąć insygnia władzy prezydenckiej. Ładną niespodzianką, przygotowaną przez Kolegę Jerzego Dominiaka, było obdarowanie Kolegów: Romana Kowalskiego, Macieja Krzeptowskiego, Marka Niedbała i Romana Rogozińskiego statuetkami Oldtimerów. Statuetki pięknie odlane w brązie przedstawiają maszt żaglowca z wszystkimi żaglami rozwiniętymi na rejach.

W części artystycznej wystąpiła Pani Jola Szczepaniak, która dała wspaniały popis swoich możliwości wokalnych i talentów aktorsko-towarzyskich. Cieszyliśmy się suto zastawionym stołem,słuchaliśmy muzyki, swawoliliśmy na parkiecie...

Niedzielny, poranny Bałtyk przywołał nas do stanu trzeźwości.

Powodzenie Panie Prezydencie!