Gubernator Dystryktu 2231 Małgorzata Wojtas gościem Rotary Club Szczecin

12.11.2019

W dniu 6 listopada na naszym cotygodniowym spotkaniu gościliśmy Małgorzatę Wojtas, Gubernatora Dystryktu 2231. Witając Gościa, Prezydent Klubu złożył na jej ręce piękny bukiet czerwonych róż.

Małgorzata Wojtas rozpoczęła swoje wystąpienie od przypomnienia Testu Czterech Pytań, mówiła o zadaniach i wyzwaniach stojących przed Rotary w wymiarze zarówno globalnym jak i lokalnym. Podczas rozmowy kuluarowej zapoznałem Panią Gubernator z działaniami Klubu zmierzającymi do uznania pomnikowego miłorząbu japońskiego, rosnącego na terenie Szpitala PUM na Pomorzanach, za pomnik przyrody z nazwą własną Rotarianin.

Uzyskałem dla naszych zabiegów pełną akceptację i uznanie oraz obietnicę wszelkiego możliwego wsparcia.

Maciej Krzeptowski

Autor zdjęć: Mirosław Moroz