Tradycyjny coroczny tenisowy turniej niemieckich i polskich rotarian

21.11.2019

W dniu 20 listopada w Szczecińskim Centrum Tenisowym w Szczecinie Dąbiu odbył się, już po raz siedemnasty, coroczny rotariański turniej tenisowy w którym uczestniczyły Rotary Club Szczecin i Rotary Club Ueckermünde-Pasewalk. Spotkanie zorganizował Jerzy Dominiak, którego wspierali Roman Rogoziński i Leszek Zdawski.

Turniej, jak zwykle, rozegrany został w deblu pomiędzy mieszanymi parami polsko-niemieckimi, tak by z wygranej mogły się cieszyć oba kluby.

Wyniki:

• I miejsce: Uwe Minow - Jacek Berner
  • II miejsce: Uwe Tott - Cezary Figurski
  • III miejsce: Rainer Wetzel - Andrzej Trejman

Na przyszłoroczny rewanż zostaliśmy zaproszeni do Torgelow na dzień 14 maja, możliwe, że już do nowej hali.

Spotkanie to zostało dofinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia - Pomorze Przednie / Brandenburgia / Polska w Euroregionie Pomerania).

UE

Jerzy Dominiak