Świąteczna pomoc RCS dla Dla Domu Samotnej Matki w Policach i Zachodniopomorskiego Hospicjum

16.12.2019

Przygotowania do Świąt, to czas kiedy w ubogich domach niedostatki stają się szczególnie wyraziste...

W dniu 8 grudnia kilkuosobowa delegacja RCS, której przewodził kolega Krzysztof Dokowski, tradycyjnie jak co roku, odwiedziła Dom Samotnej Matki w Policach, przekazując żywność, artykuły drogeryjne i ulubioną przez dzieci galanterię spożywczą. Dzieci na tę okazję przygotowały spontaniczny występ artystyczny, który zaraz przerodził się w wspólne śpiewanie kolęd, a później jeszcze w żywiołowe zabawy ruchowe.

Z kolei w dniu 11 grudnia koledzy Mirosław Moroz i Andrzej Rybkiewicz w imieniu naszego Klubu, już po raz trzynasty, przekazali świąteczne dary i prezenty do Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych w Szczecinie. Tegoroczna, łączna wartość pomocy sięgnęła blisko 50 tysięcy złotych. W zgromadzeniu tych środków uczestniczył RC Mickiewicz z Berlina, zaprzyjaźnione firmy i przedsiębiorstwa oraz Koledzy z naszego Klubu.

Wszystkim WIELKIE DZIĘKI!!