Stypendium Rotary Club Szczecin na rok 2020 - 2021

27.10.2020

W dniu 21 października w Klubie 13 Muz w Szczecinie odbyło się uroczyste spotkanie członków Rotary Club Szczecin z panią Katarzyną Pawłowską, studentką wokalistyki na Akademii Sztuki i stypendystką Klubu w roku rotariańskim 2020 -2021. Dokumenty potwierdzające przyznanie tegorocznego stypendium przekazał pani Katarzynie prezydent RCS Szczecin Zbigniew Najmowicz. Zaraz po tym rozpoczęła się najsympatyczniejsza część spotkania - pani Katarzyna wystąpiła z pięknym koncertem pieśni Mieczysława Karłowicza, Giacomo Pucciniego, Carla Loewego, Andrew L. Webera i Fryderyka Chopina.

To było kolejne już nasze spotkanie z artystycznym kunsztem p. Katarzyny Pawłowskiej, wcześniej mieliśmy okazję słuchać jej podczas klubowych Wigilii.